1. WYSYŁKA

Korzystamy z kurierów: Poczta Polska, DPD, DHL, FEEDEX, lub firma wskazana przez Klienta.

W miarę możliwości korzystamy z Paczkomatów In Post .

Dostarczamy przesyłki również własnym transportem pod wskazany adres.

Odbiór osobisty w punkcie sprzedaży.

2.OPIS CZĘŚCI

TERMINY WYSYŁKI I DODATKOWE UWAGI

Przesyłki nadajemy od poniedziałku do piątku. Nie pracujemy po godzinach pracy, w niedziele i święta. (My też mamy rodziny i nas też obowiązuje Kodeks Pracy. Zamawiając towar do godziny 14:00 przesyłka wyjdzie tego samego dnia. Jeżeli towar zostanie zamówiony po godzinie 14:00 przesyłka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Jeżeli np. zamówicie Państwo przesyłkę w poniedziałek o 13:30 paczka zostanie wysłana tego samego dnia.

Jeżeli np. zamówicie Państwo przesyłkę w piątek o 13:30 paczka zostanie wysłana w piątek. Jeżeli towar zostanie zamówiony np. w piątek o godzinie 14:01 paczka zostanie wysłana dopiero w poniedziałek. Termin realizacji zamówienia podany na aukcji jest terminem przybliżonym nie gwarantowanym.

Jako firma staramy się żeby przesyłki wychodziły natychmiastowo. W sytuacji jeżeli może nastąpić poślizg w wysyłce informujemy o tym klienta mailowo. Jeżeli z jakiś powodów przesyłka zostanie dostarczona po długim okresie od wysyłki i będą mieli Państwo zastrzeżenia odnośnie terminu realizacji bardzo prosimy o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu.

Nie odpowiadamy za nieterminowe dostawy przesyłek ze strony przewoźników.

UWAGA Zgodnie z obowiązującym prawem kupujący po opłaceniu i odebraniu przesyłki ma prawo sprawdzić w obecności dostawcy stan otrzymanego towar pod względem jakościowym i ilościowym. Dlatego też prosimy o sprawdzenie w obecności dostawcy zamówiony towar. W przypadku zauważonych nieprawidłowości prosimy o bezwłoczne zgłoszenie tego faktu dostawcy przesyłki w czasie odbioru.